• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku GFB

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem GFB. Jeżeli chcesz otworzyć plik GFB, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku GFB

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
GIFBlast Compressed GIF Image Format GIFBlast

Co to jest plik GFB?

Standardowy obraz .GIF kompresowany dalej przez GIFBlast, bezstratną aplikację kompresji obrazu. Zmniejsza rozmiar pliku już skompresowanego obrazu GIF, stosując dodatkowy algorytm kompresji.

Jak otworzyć plik GFB?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku GFB jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi GFB z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem GFB którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik GFB

Inne problemy z plikiem GFB

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem GFB nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami GFB:

  • plik GFB którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku GFB z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik GFB nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik