• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku GEMSPEC

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem GEMSPEC. Jeżeli chcesz otworzyć plik GEMSPEC, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku GEMSPEC

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Ruby RubyGems Specification Format RubyGems

Co to jest plik GEMSPEC?

Plik dewelopera, który określa atrybuty pakietu .GEM pakietu RubyGems. Zapisuje informacje, takie jak autor, opis, przykładowe wykorzystanie i licencję na użytkowanie. Zapisane w prostym formacie tekstowym.

RubyGems są używane do dystrybucji bibliotek deweloperskich w języku programowania Ruby.

Jak otworzyć plik GEMSPEC?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku GEMSPEC jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi GEMSPEC z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem GEMSPEC którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik GEMSPEC

Inne problemy z plikiem GEMSPEC

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem GEMSPEC nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami GEMSPEC:

  • plik GEMSPEC którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku GEMSPEC z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik GEMSPEC nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik