• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku GDB

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem GDB. Jeżeli chcesz otworzyć plik GDB, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku GDB

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Database Format Borland

Co to jest plik GDB?

Plik bazy danych utworzony za pomocą programu Borland InterBase. Domyślne rozszerzenie używane przez wersje InterBase przed InterBase 7.0. Bazy danych utworzone w programie InterBase 6.5 i starsze mają limit rozmiaru pliku 2 GB.

InterBase 7.0 i późniejsze zapisywanie plików bazy danych z rozszerzeniem pliku .IB.

Jak otworzyć plik GDB?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku GDB jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi GDB z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem GDB którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik GDB

Inne problemy z plikiem GDB

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem GDB nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami GDB:

  • plik GDB którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku GDB z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik GDB nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik