• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku GCW

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem GCW. Jeżeli chcesz otworzyć plik GCW, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku GCW

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Microsoft Math Worksheet Format Microsoft

Co to jest plik GCW?

Arkusz zawierający wyraŜenia matematyczne utworzone przy pomocy programu Microsoft Mathematics, programu kalkulacyjnego edukacyjnego. Może zawierać równania, wykresy i odręczne wyrażenia skumulowane utworzone za pomocą narzędzia Ink.

Microsoft Mathematics 4.0 został wydany w styczniu 2011 roku. Wcześniejsze wersje oprogramowania zostały nazwane Microsoft Math.

Jak otworzyć plik GCW?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku GCW jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi GCW z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem GCW którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik GCW

Inne problemy z plikiem GCW

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem GCW nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami GCW:

  • plik GCW którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku GCW z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik GCW nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik