• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku GCT

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem GCT. Jeżeli chcesz otworzyć plik GCT, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku GCT

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Ocarina Cheat Code Manager Exported Cheat Format Ocarina Cheat Code Manager

Co to jest plik GCT?

Plik utworzony przez Ocarina Cheat Code Manager, aplikację homebrew służącą do tworzenia kody do konsoli Wii Ninendo. Zapisuje wyeksportowany plik oszukańczy, który następnie można przesłać na kartę Wii SD i uruchomić program homebrew Ocarina.

Ocarina Cheat Code Manager nie może otworzyć plików GCT, ale je eksportuje.

Jak otworzyć plik GCT?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku GCT jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi GCT z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem GCT którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik GCT

Inne problemy z plikiem GCT

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem GCT nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami GCT:

  • plik GCT którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku GCT z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik GCT nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik