• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku GCSX

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem GCSX. Jeżeli chcesz otworzyć plik GCSX, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku GCSX

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Microsoft Office SmartArt Color Variation Package Format Microsoft

Co to jest plik GCSX?

Plik używany przez składnik SmartArt pakietu Microsoft Office. Zapisuje niestandardowy kolor, który można dodać do galerii kolorów SmartArt. Może zostać utworzony przez użytkownika lub może być jednym z fabrycznie zainstalowanych kolorów pakietu Office. Służy do stylizowania układów graficznych SmartArt, przechowywanych w plikach .GLOX.

Pliki GCSX wykorzystywały formatowanie Open XML, czyli format używany w plikach Microsoft Word (.DOCX), Microsoft PowerPoint (.PPTX) i Microsoft Excel (.XLSX). Możesz tworzyć niestandardowe style kolorów, konstruując plik GCSX za pomocą tego formatu.

Program SmartArt jest dostępny w pakiecie Microsoft Office 2007 i nowszych wersjach.

Jak otworzyć plik GCSX?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku GCSX jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi GCSX z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem GCSX którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik GCSX

Inne problemy z plikiem GCSX

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem GCSX nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami GCSX:

  • plik GCSX którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku GCSX z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik GCSX nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik