• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku GCS

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem GCS. Jeżeli chcesz otworzyć plik GCS, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku GCS

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
GameShark SharkSave For GameCube Format GoPro

Co to jest plik GCS?

Plik projektu używany przez Cineform Studio, edytor wideo / oprogramowanie konwertera. Po utworzeniu projektu tworzy się plik GCS.

Studio GoPro Cineform Studio umożliwia użytkownikowi zaimportowanie materiału z systemu 3D HERO i przekształcenie go w widoczne pliki 3D. System 3D HERO składa się z 2 kamer HD HERO 1080p, które umożliwiają jednoczesne nagrywanie wideo i zdjęć w 2D i 3D. Niektóre funkcje edycyjne dostępne w oprogramowaniu GoPro Cineform Studio obejmują: nasycenie, kontrast, ekspozycję, dostosowanie szybkości klatek dla powolnego ruchu, powiększania i kadrowania.

Po zakończeniu przez użytkownika projektu można wyeksportować skompresowany projekt obok siebie do pliku .MOV i obejrzeć go w witrynach takich jak YouTube czy na telewizorze 2D lub 3D.

Jak otworzyć plik GCS?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku GCS jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi GCS z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem GCS którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik GCS

Inne problemy z plikiem GCS

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem GCS nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami GCS:

  • plik GCS którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku GCS z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik GCS nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik