• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku GCM

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem GCM. Jeżeli chcesz otworzyć plik GCM, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku GCM

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
GameCube Image Format Nintendo

Co to jest plik GCM?

Gra Nintendo GameCube zapisana jako obraz dysku. Zawiera dokładną zawartość dysku GameCube. Można palić na mini-DVD konsoli GameCube lub grać na komputerze za pomocą emulatora GameCube.

Jak otworzyć plik GCM?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku GCM jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi GCM z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem GCM którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik GCM

Inne problemy z plikiem GCM

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem GCM nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami GCM:

  • plik GCM którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku GCM z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik GCM nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik