• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku GCH

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem GCH. Jeżeli chcesz otworzyć plik GCH, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku GCH

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
C++ Precompiled Header N/A

Co to jest plik GCH?

Plik utworzony dla aplikacji programistycznych, takich jak kompilator GNU projektu C i C ++ (GCC) oraz Microsoft Visual C ++. Zawiera wstępnie skompilowany nagłówek pliku .H, aby skrócić czas przetwarzania kompilatorów. Podobne do skompilowanych plików nagłówkowych .PCH. Zawiera język programowania C / C ++, do którego odwołują się inne pliki kodu źródłowego, takie jak pliki .CPP.

Jak otworzyć plik GCH?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku GCH jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi GCH z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem GCH którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik GCH

Inne problemy z plikiem GCH

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem GCH nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami GCH:

  • plik GCH którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku GCH z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik GCH nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik