• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku GCA

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem GCA. Jeżeli chcesz otworzyć plik GCA, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku GCA

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
GCA Compressed Archive Format N/A

Co to jest plik GCA?

Plik lub pliki skompresowane z GCA, poprzednikiem narzędzia kompresji DGCA (co tworzy pliki .DGC). Ma lepszy współczynnik kompresji niż pliki .ZIP, ale nie jest to powszechnie używany format kompresji.

Jak otworzyć plik GCA?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku GCA jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi GCA z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem GCA którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik GCA

Inne problemy z plikiem GCA

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem GCA nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami GCA:

  • plik GCA którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku GCA z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik GCA nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik