• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku GBAS

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem GBAS. Jeżeli chcesz otworzyć plik GBAS, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku GBAS

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
GLBasic Source File Dream Design Entertainment

Co to jest plik GBAS?

Plik tekstowy kodu źródłowego zapisany w języku programowania GLBasic. Definiuje zmienne, funkcje i logikę aplikacji. Często używane z innymi plikami źródłowymi w projekcie GLBasic (plik GBG), które można skompilować w programie wykonywalnym.

GLBasic jest komercyjnym narzędziem służącym do opracowywania programów w języku GLBasic. Oprogramowanie jest powszechnie używane do tworzenia gier i może kompilować aplikacje dla platform Windows, Mac OS X, Linux, iPhone i Windows CE.

Ponieważ pliki GBAS są zapisywane w zwykłym tekście, mogą być edytowane za pomocą edytora tekstu.

Jak otworzyć plik GBAS?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku GBAS jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi GBAS z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem GBAS którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik GBAS

Inne problemy z plikiem GBAS

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem GBAS nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami GBAS:

  • plik GBAS którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku GBAS z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik GBAS nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik