• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku GB1

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem GB1. Jeżeli chcesz otworzyć plik GB1, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku GB1

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Game Maker Backup Format YoYo Games

Co to jest plik GB1?

Kopia zapasowa projektu gry stworzonego przy użyciu programu Game Maker, programu do tworzenia gier. Utworzone w przypadku, gdy pierwotny plik projektu jest uszkodzony lub zostanie przypadkowo usunięty.

Liczba plików kopii zapasowych utworzonych przez program Game Maker można wybrać, otwierając Preferences w programie Game Maker i wybierając kartę "Ogólne". Następnie wpisz liczbę kopii zapasowych, którą chcesz zapisać obok "Maksymalna liczba kopii zapasowych".

Jak otworzyć plik GB1?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku GB1 jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi GB1 z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem GB1 którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik GB1

Inne problemy z plikiem GB1

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem GB1 nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami GB1:

  • plik GB1 którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku GB1 z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik GB1 nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik