• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku GAME

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem GAME. Jeżeli chcesz otworzyć plik GAME, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku GAME

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Command & Conquer Red Alert 3 Format GameSalad

Co to jest plik GAME?

Plik gry stworzony przez GameSalad Creator, program służący do tworzenia gier na iOS, Android i w sieci Web (HTML5). Zapisuje pakowaną gra wideo wyeksportowaną w oprogramowanie z pliku projektu .GAMEPROJ. Utworzono, wybierając Plik i rarr. Eksportuj do iPhone'a z menu aplikacji GameSalad.

Pliki GAME służą do przesyłania projektów GameSalad do witryny GameSalad, która przekształca plik w projekt Xcode (.XCODEPROJ). Ponieważ Apple wymaga, aby aplikacje były składane przy użyciu kodu Xcode, jest to niezbędny krok, zanim programiści mogą przesyłać aplikacje GameSalad do sklepów z programami iTunes lub Mac. Same pliki GAME nie mogą być uruchamiane i są używane tylko do konwersji na kod Xcode.

GAME to pliki .ZIP, które korzystają z rozszerzenia ".Game".

Jak otworzyć plik GAME?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku GAME jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi GAME z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem GAME którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik GAME

Inne problemy z plikiem GAME

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem GAME nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami GAME:

  • plik GAME którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku GAME z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik GAME nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik