• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku GALLERYITEM

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem GALLERYITEM. Jeżeli chcesz otworzyć plik GALLERYITEM, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku GALLERYITEM

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
SMART Notebook Gallery Item Format SMART Technologies

Co to jest plik GALLERYITEM?

Plik dokumentacji galerii używany przez oprogramowanie do zarządzania salą w klasie i oprogramowanie do tablicy SMART Technologies. Zawiera jedną lub więcej elementów galerii z bazy danych w klasie nauczyciela. Mogą zawierać obrazy clipartów, pliki wideo, audio, .NOTEBOOK lub inne typy zawartości. Służy do eksportowania dokumentów z galerii i udostępniania ich przez pocztę elektroniczną lub Internet.

Pliki GALLERYITEM są dostarczane w formacie SCORM (ang. Sharable Content Object Model), który jest specyfikacją standardu e-learningowego stosowaną do przesyłania treści w systemach zarządzania nauczaniem. Pliki GALLERYITEM można zaimportować, klikając dwukrotnie je.

Jak otworzyć plik GALLERYITEM?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku GALLERYITEM jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi GALLERYITEM z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem GALLERYITEM którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik GALLERYITEM

Inne problemy z plikiem GALLERYITEM

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem GALLERYITEM nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami GALLERYITEM:

  • plik GALLERYITEM którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku GALLERYITEM z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik GALLERYITEM nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik