• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku G726

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem G726. Jeżeli chcesz otworzyć plik G726, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku G726

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Raw CCITT/ITU G.726 ADPCM Sound Data Format N/A

Co to jest plik G726?

Format audio zawierający surowe dane G.726 2, 3, 4 lub 5-bitowe ADPCM (Adaptive Differential Pulse-Code Modulation). Zdefiniowane przez CCITT (Międzynarodowy Komitet Konsultacyjny Telegrafów i Telekomunikacji).

Jak otworzyć plik G726?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku G726 jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi G726 z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem G726 którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik G726

Inne problemy z plikiem G726

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem G726 nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami G726:

  • plik G726 którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku G726 z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik G726 nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik