• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku G723

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem G723. Jeżeli chcesz otworzyć plik G723, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku G723

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Raw CCITT/ITU G.723 ADPCM Sound Format N/A

Co to jest plik G723?

Format audio zawierający surowe 5-bitowe ADPCM G.723 (Adaptive Differential Pulse-Modulation Modulation Modulation). Zdefiniowane przez CCITT (Międzynarodowy Komitet Konsultacyjny Telegrafów i Telekomunikacji)

Jak otworzyć plik G723?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku G723 jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi G723 z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem G723 którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik G723

Inne problemy z plikiem G723

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem G723 nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami G723:

  • plik G723 którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku G723 z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik G723 nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik