• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku G721

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem G721. Jeżeli chcesz otworzyć plik G721, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku G721

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Raw CCITT/ITU G.721 4-bit ADPCM Sound Format N/A

Co to jest plik G721?

Format audio, który zawiera surowe dane modeli ADCCM (protokół różnicowania impulsów) w formacie G.721 4 bit. Zdefiniowane przez CCITT (Międzynarodowy Komitet Konsultacyjny Telegrafów i Telekomunikacji)

Jak otworzyć plik G721?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku G721 jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi G721 z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem G721 którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik G721

Inne problemy z plikiem G721

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem G721 nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami G721:

  • plik G721 którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku G721 z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik G721 nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik