• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku FZP

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem FZP. Jeżeli chcesz otworzyć plik FZP, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku FZP

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Fritzing Part Format Fritzing

Co to jest plik FZP?

Plik używany przez Fritzing, program służący do tworzenia interaktywnych projektów elektronicznych. Zawiera informacje opisowe dla części elektroniki, które mogą być dowolnym elementem układu elektronicznego. Są także przechowywane z czterema plikami .SVG, które zawierają różne widoki (płyta wiórowa, schematyczna, PCB i pojemnik na części).

Pliki FZP mogą być wykorzystane do dzielenia się częściami z innymi użytkownikami Fritzing.

Jak otworzyć plik FZP?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku FZP jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi FZP z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem FZP którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik FZP

Inne problemy z plikiem FZP

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem FZP nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami FZP:

  • plik FZP którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku FZP z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik FZP nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik