• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku FZB

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem FZB. Jeżeli chcesz otworzyć plik FZB, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku FZB

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Casio FZ-1 Bank Dump N/A

Co to jest plik FZB?

"Zrzuć" wszystkie dane banków dźwiękowych zapisane w pamięci Casio FZ-1, cyfrową klawiaturę pobierania próbek wydaną przez Casio około 1990 roku.

Jak otworzyć plik FZB?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku FZB jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi FZB z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem FZB którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik FZB

Inne problemy z plikiem FZB

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem FZB nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami FZB:

  • plik FZB którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku FZB z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik FZB nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik