• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku FZA

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem FZA. Jeżeli chcesz otworzyć plik FZA, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku FZA

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Form-Z Autosave Format AutoDesSys

Co to jest plik FZA?

Plik utworzony przez formularz • Z, program do modelowania brył i powierzchni 3D. Zapisuje kopię zapasową formularza • projektu Z (plik .FMZ) i może stanowić jeden z kilku plików automatycznego zapisu utworzonych podczas otwierania i edytowania projektu. Może być użyty do przywrócenia stanu pliku projektu, jeśli oprogramowanie ulegnie awarii lub jeśli użytkownik zapomni zapisać projekt.

Formularze • Z plików z automatycznym zapisem mogą być ustawione, aby zapisywać po każdej N operacji wykonywanych w programie.

Jak otworzyć plik FZA?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku FZA jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi FZA z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem FZA którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik FZA

Inne problemy z plikiem FZA

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem FZA nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami FZA:

  • plik FZA którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku FZA z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik FZA nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik