• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku FZ

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem FZ. Jeżeli chcesz otworzyć plik FZ, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku FZ

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Fritzing Project Format Fritzing

Co to jest plik FZ?

Plik utworzony przez Fritzing, aplikację open source używaną do projektowania elektroniki. Zapisuje widoki płytek drukowanych, schematycznych i PCB dla projektu. Może również zapisywać notatki pływające na początku projektu, co pomaga wyjaśnić decyzje projektowe.

Pliki FZ mogą być zapisywane jako pliki .FZZ, które są skompresowanymi projektami używanymi do dzielenia się projektami z innymi.

Jak otworzyć plik FZ?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku FZ jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi FZ z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem FZ którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik FZ

Inne problemy z plikiem FZ

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem FZ nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami FZ:

  • plik FZ którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku FZ z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik FZ nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik