• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku FXPL

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem FXPL. Jeżeli chcesz otworzyć plik FXPL, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku FXPL

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Adobe Flash Catalyst FXP Library Format Adobe

Co to jest plik FXPL?

Pakiet biblioteki Flex stworzony przez program Flash Catalyst lub Flash Builder. Zawiera zasoby projektu, takie jak biblioteki, obrazy, filmy wideo i składniki aplikacji. Służy do dystrybucji zasobów projektu dla członków zespołu developerskiego.

Program Adobe Flash Catalyst został przerwany w 2012 roku.

Jak otworzyć plik FXPL?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku FXPL jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi FXPL z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem FXPL którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik FXPL

Inne problemy z plikiem FXPL

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem FXPL nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami FXPL:

  • plik FXPL którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku FXPL z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik FXPL nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik