• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku FXM

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem FXM. Jeżeli chcesz otworzyć plik FXM, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku FXM

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Fuxoft AY Music Chip Language Format pmG

Co to jest plik FXM?

Plik ruchu 3D stworzony przez messiahStudio, aplikację służącą do modelowania znaków i animacji. Zapisuje dane ruchu znaku w przestrzeni 3D. Umożliwia zapisanie i ponowne wykorzystanie ścieżek, rotacji i skal.

Jak otworzyć plik FXM?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku FXM jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi FXM z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem FXM którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik FXM

Inne problemy z plikiem FXM

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem FXM nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami FXM:

  • plik FXM którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku FXM z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik FXM nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik