• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku FXG

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem FXG. Jeżeli chcesz otworzyć plik FXG, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku FXG

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Adobe Flash XML Graphics Format Adobe Systems

Co to jest plik FXG?

Graficzny format wymiany plików opracowany przez firmę Adobe dla platformy Flash. Opierając się na podzbiorze MXML, języku programowania opartym na języku XML, używanym przez framework FLEX. Obsługuje obiekty graficzne, symbole, efekty rastrowe i czcionki.

Format FXG rozszerza możliwości formatu plików .SVG i jest zgodny z przyszłymi możliwościami programu Flash Player.

Jak otworzyć plik FXG?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku FXG jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi FXG z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem FXG którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik FXG

Inne problemy z plikiem FXG

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem FXG nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami FXG:

  • plik FXG którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku FXG z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik FXG nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik
Możliwe konwersje pliku FXG
FXG do PDFFXG do TIFFFXG do WBMFXG do WBMP