• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku FXF

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem FXF. Jeżeli chcesz otworzyć plik FXF, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku FXF

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
IBM BigFix Action Format IBM

Co to jest plik FXF?

Plik akcji utworzony przez BigFix, pakiet programów służących do zarządzania bezpieczeństwem systemów i aktualizacji oprogramowania. Zawiera akcję przesyłaną z konsoli BigFix do serwera BigFix.

Pliki FXF zazwyczaj mają wielkość od 5K do 20K. Pliki ponad 20 000 mogą powodować błąd "Nie można wysłać do gniazda podczas operacji POST" i powinien zostać zmniejszony. Niektóre przykłady plików akcji BigFix zawierają analizę 147.Fxf, Fixlet 146.Fxf i Action 148.Fxf.

Plik "TROJ_FAKEAV.FXF" nie jest plikiem akcji BigFix, ale koniem trojańskim, który może być zainstalowany z udziałem złośliwego oprogramowania. Ten plik powinien zostać usunięty z oprogramowaniem antywirusowym lub natychmiast usunąć.

Jak otworzyć plik FXF?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku FXF jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi FXF z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem FXF którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik FXF

Inne problemy z plikiem FXF

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem FXF nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami FXF:

  • plik FXF którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku FXF z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik FXF nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik