• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku FWP

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem FWP. Jeżeli chcesz otworzyć plik FWP, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku FWP

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Frontpage Web Packages Microsoft

Co to jest plik FWP?

Archiwum utworzone przez program Microsoft Expression Web, program do projektowania witryn będący częścią programu Expression Studio. Zawiera wszystkie pliki i foldery dla projektu i umożliwia projektowanie eksportu, a następnie importowanie go do innej wersji Expression Web.

W programie Expression Web 4 można tworzyć pliki FWP, wybierając witrynę & rarr. Eksportuj do pakietu sieci Web ... Opcja menu. Możesz zaimportować je, wybierając Importuj & rarr. Importuj z pakietu internetowego ....

Pliki FWP korzystają z formatu .CAB firmy Microsoft.

Jak otworzyć plik FWP?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku FWP jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi FWP z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem FWP którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik FWP

Inne problemy z plikiem FWP

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem FWP nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami FWP:

  • plik FWP którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku FWP z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik FWP nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik