• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku FTW

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem FTW. Jeżeli chcesz otworzyć plik FTW, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku FTW

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Family Tree Maker Format Ancestry.com

Co to jest plik FTW?

Plik utworzony przez program Family Tree Maker, program śledzenia genealogów. Zawiera dane drzewa genealogicznego używane przez program Family Tree Maker, program genealogy, który umożliwia tworzenie i udostępnianie drzewa genealogicznego innym osobom. Zawiera również ustawienia użytkownika i inne informacje.

Aby utworzyć plik FTW, wybierz plik & rarr. Zapisz jako ..., nadaj nazwę pliku, sprawdź, czy wybrany typ pliku to FTW, wybierz lokalizację zapisu i kliknij przycisk Zapisz.

Drzewo genealogiczne zostało pierwotnie opracowane przez MyFamily.Com. Jest on dostępny przez Ancestry.Com, który jest częścią sieci generacji.

Jak otworzyć plik FTW?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku FTW jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi FTW z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem FTW którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik FTW

Inne problemy z plikiem FTW

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem FTW nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami FTW:

  • plik FTW którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku FTW z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik FTW nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik