• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku FTPQUOTA

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem FTPQUOTA. Jeżeli chcesz otworzyć plik FTPQUOTA, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku FTPQUOTA

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Ftpquota Format ProFTPD

Co to jest plik FTPQUOTA?

Plik konfiguracyjny używany przez ftpquota, dodatek ProFTPD (Professional FTP Daemon), który łagodzi liczbę aktywnych transferów plików FTP dla konta użytkownika na zdalnym serwerze. Zapisany w formacie zwykłego tekstu i zapisuje liczbę dozwolonych transferów plików. Używany przez dodatkowy moduł (lub moduł) serwera o nazwie mod_quotatab, który nie jest domyślnie instalowany z ProFTPD.

Pliki FTPQUOTA są często tworzone przez oprogramowanie hostingowe cPanel typu open source, w tym ProFTPD i dodatek mod_quotatab. Podczas tworzenia konta użytkownika cPanel generuje katalog ~ / public_ftp / zawierający plik .Ftpquota. Ten plik konfiguracyjny jest używany przez oprogramowanie FTP, aby umiarkowanie przesyłania i pobierania.

Jak otworzyć plik FTPQUOTA?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku FTPQUOTA jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi FTPQUOTA z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem FTPQUOTA którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik FTPQUOTA

Inne problemy z plikiem FTPQUOTA

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem FTPQUOTA nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami FTPQUOTA:

  • plik FTPQUOTA którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku FTPQUOTA z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik FTPQUOTA nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik