• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku FTPLOC

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem FTPLOC. Jeżeli chcesz otworzyć plik FTPLOC, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku FTPLOC

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Apple Mac OS X Finder FTP Location Format N/A

Co to jest plik FTPLOC?

Skrót do serwera FTP. Zawiera adres serwera i prawdopodobnie nazwę użytkownika i hasło. Można ją utworzyć wpisując adres FTP w edytorze tekstowym i przeciągając go na pulpit

Jak otworzyć plik FTPLOC?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku FTPLOC jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi FTPLOC z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem FTPLOC którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik FTPLOC

Inne problemy z plikiem FTPLOC

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem FTPLOC nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami FTPLOC:

  • plik FTPLOC którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku FTPLOC z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik FTPLOC nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik