• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku FTL

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem FTL. Jeżeli chcesz otworzyć plik FTL, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku FTL

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
FreeMarker Template Format The FreeMarker Project

Co to jest plik FTL?

Plik używany przez FreeMarker, silnik szablonów języka Java używany do automatycznego generowania tekstu. Zawiera tekst źródłowy, a także definicje zmiennych FreeMarker i instrukcje używane jako placebo dla zastępowania tekstu. Często używany do automatycznego generowania stron sieci Web HTML, plików szkieletowych klasy JAVA i innych plików kodu źródłowego, takich jak pliki .PHP, .ASP i .CFM.

Dwa pliki są wprowadzane do FreeMarker w celu wygenerowania nowego pliku tekstowego: 1) plik szablonu FTL oraz 2) plik Java, który ładuje dane używane do zastępowania.

FreeMarker jest rozpowszechniany jako pakiet open source Java, który może być wbudowany w oprogramowanie Java. Popularnym produktem Java, który wykorzystuje pliki FTL, jest Alfresco, system zarządzania treścią firmową (ECM).

Jak otworzyć plik FTL?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku FTL jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi FTL z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem FTL którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik FTL

Inne problemy z plikiem FTL

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem FTL nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami FTL:

  • plik FTL którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku FTL z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik FTL nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik