• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku FTH

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem FTH. Jeżeli chcesz otworzyć plik FTH, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku FTH

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
FileMaker Pro Theme Format FileMaker

Co to jest plik FTH?

Plik XML używany przez FileMaker Pro, desktopową aplikację do tworzenia statystyk. Zawiera właściwości wizualne opisujące style pól, tekstu i części w nowym układzie. Może być używany do formatowania układu ekranowego, jak również układu wydruku.

Do instalacji aplikacji dołączono kilka plików FTH. W systemie Windows znajdują się w katalogu ExtensionsEnglishThemes. W systemie Mac OS X znajdują się w katalogu /Contents/Resources/English.Lproj/Themes/ pakietu aplikacji.

Jak otworzyć plik FTH?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku FTH jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi FTH z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem FTH którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik FTH

Inne problemy z plikiem FTH

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem FTH nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami FTH:

  • plik FTH którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku FTH z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik FTH nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik