• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku FTC

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem FTC. Jeżeli chcesz otworzyć plik FTC, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku FTC

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
FluxTime Clip Format FluxTime

Co to jest plik FTC?

Animowany klip stworzony przez FluxTime Studio, program używany w środowiskach edukacyjnych do tworzenia prostych animacji. Zapisuje grafiki i instrukcje dotyczące sposobu poruszania się grafiki podczas animacji. Często zebrane z innymi klipami do utworzenia biblioteki zacisków.

Klipy mogą składać się z podstawowych obiektów lub wielu różnych obiektów w połączeniu ze sobą. Wiele próbek takich klipów jest dostępnych na stronie FluxTime.

Jak otworzyć plik FTC?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku FTC jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi FTC z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem FTC którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik FTC

Inne problemy z plikiem FTC

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem FTC nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami FTC:

  • plik FTC którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku FTC z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik FTC nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik