• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku FSSAVE

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem FSSAVE. Jeżeli chcesz otworzyć plik FSSAVE, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku FSSAVE

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Flight Simulator Save Format Microsoft

Co to jest plik FSSAVE?

Zapisany plik gry stworzony przez Microsoft Flight Simulator X, gra symulacji lotu, która wykorzystuje technologię Microsoft ESP. Zawiera informacje używane przez Eksplorator gier Windows Vista lub Windows 7 do wyświetlania zapisanej gry.

Pliki FSSAVE są używane do integracji gier zapisanych w programie Flight Simulator X z oryginalnym programem Windows Games Explorer.

Jak otworzyć plik FSSAVE?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku FSSAVE jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi FSSAVE z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem FSSAVE którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik FSSAVE

Inne problemy z plikiem FSSAVE

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem FSSAVE nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami FSSAVE:

  • plik FSSAVE którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku FSSAVE z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik FSSAVE nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik