• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku FSQ

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem FSQ. Jeżeli chcesz otworzyć plik FSQ, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku FSQ

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
CryENGINE Facial Editor Sequence Format Crytek

Co to jest plik FSQ?

Plik utworzony za pomocą pakietu CryENGINE SDK, pakietu programów dla programistów służącego do tworzenia gier 3D. Zapisuje dane animacji klatek kluczowych w celu animowania wyrażeń twarzy w modelu znakowym. Służy do mówienia, śmiechu i innych ruchów twarzy.

Pliki FSQ są tworzone za pomocą edytora Facial Editor dołączonego do pakietu CryENGINE SDK. Pliki projektu dla tego programu korzystają z rozszerzenia .FPJ.

Jak otworzyć plik FSQ?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku FSQ jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi FSQ z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem FSQ którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik FSQ

Inne problemy z plikiem FSQ

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem FSQ nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami FSQ:

  • plik FSQ którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku FSQ z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik FSQ nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik