• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku FSI

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem FSI. Jeżeli chcesz otworzyć plik FSI, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku FSI

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Microsoft Visual F# Signature Format Microsoft

Co to jest plik FSI?

Plik sygnatur używany przez Visual F #, składnik zestawu do tworzenia oprogramowania Visual Studio firmy Microsoft. Zawiera informacje o podpisach publicznych elementu programu F #, w tym typach, przestrzeniach nazw i komponentach.

Pliki FSI mogą być użyte do określenia reguł dostępności do kodu programu w pliku .FS. Ta technika jest używana do ograniczenia dostępu do innego kodu programu, który wykonuje się poza kontrolowanym plikiem FS.

Pliki FSI zawsze mają ten sam przedrostek nazwy pliku, co związany z nimi plik FS.

Jak otworzyć plik FSI?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku FSI jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi FSI z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem FSI którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik FSI

Inne problemy z plikiem FSI

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem FSI nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami FSI:

  • plik FSI którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku FSI z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik FSI nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik