• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku FSB

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem FSB. Jeżeli chcesz otworzyć plik FSB, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku FSB

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
FMOD Audio Format Firelight Technologies

Co to jest plik FSB?

Plik dźwiękowy używany przez FMOD, program służący do projektowania dźwięków gier na konsolę Xbox, PlayStation, PC i inne platformy. Zawiera kolekcję dźwięków, takich jak ślady, otaczające hałasy lub ogień z broni. Używany w czasie wykonywania gry do ładowania i odtwarzania dźwięków.

Pliki FSB są tworzone, gdy projekt FMOD jest wbudowany w projekt FMOD (plik .FDP). Są tworzone z plikiem .FEV, który zawiera metadane zdarzeń audio wykorzystywane przez kod programu gier do uruchamiania dźwięków podczas gry.

Ponieważ pliki FSB i FEV są ostatecznie dostarczane dla zdarzeń audio FMOD, często są one pakowane w pliki instalacyjne gier.

Jak otworzyć plik FSB?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku FSB jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi FSB z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem FSB którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik FSB

Inne problemy z plikiem FSB

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem FSB nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami FSB:

  • plik FSB którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku FSB z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik FSB nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik