• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku FS

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem FS. Jeżeli chcesz otworzyć plik FS, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku FS

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Microsoft Visual F# Source Code Format Microsoft

Co to jest plik FS?

Plik kodu źródłowego napisany w języku programowania Microsoft F # (wymawianym językiem programowania "F Sharp"), który jest wariantem języka ML. Może być zapisany przy użyciu składnika Visual F # w programie Microsoft Visual Studio 2010. Używany do kompilacji kodu F # do plików wykonywalnych programów .DLL lub .EXE.

F # jest przeznaczony do użycia z biblioteką .NET i narzędziami firmy Microsoft. Został on oficjalnie wprowadzony do programu Microsoft Visual Studio 2010.

Jak otworzyć plik FS?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku FS jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi FS z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem FS którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik FS

Inne problemy z plikiem FS

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem FS nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami FS:

  • plik FS którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku FS z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik FS nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik