• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku FRY

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem FRY. Jeżeli chcesz otworzyć plik FRY, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku FRY

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Fryrender Export Format RandomControl

Co to jest plik FRY?

Plik sceny 3D stworzony przez fryrender, program do fotorealistycznego renderowania światła. Zawiera scenę 3D, która została wyeksportowana z programu do modelowania, takiego jak 3ds Max (z wtyczką fryrender). Może być przetwarzany w plik mapy widmowej .DSI, który następnie służy do wyprodukowania ostatecznego wyrenderowanego obrazu.

Wtyczki fryrender są dostępne dla 3ds Max, kina 4D, lightwave, nosorożca, programu SketchUp, Lightwave i SoftImage / XSI.

Jak otworzyć plik FRY?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku FRY jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi FRY z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem FRY którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik FRY

Inne problemy z plikiem FRY

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem FRY nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami FRY:

  • plik FRY którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku FRY z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik FRY nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik