• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku FRX

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem FRX. Jeżeli chcesz otworzyć plik FRX, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku FRX

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Visual FoxPro Main Report Description Format Microsoft

Co to jest plik FRX?

Przechowuje informacje binarne w formacie Visual Basic, na przykład ikon i grafiki. Podobny do pliku .FRM, ale zapisuje tylko dane binarne dla formularzy utworzonych za pomocą programu Visual Basic. Czasami można ręcznie usunąć, jeśli nie zapisano żadnych danych binarnych.

Jak otworzyć plik FRX?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku FRX jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi FRX z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem FRX którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik FRX

Inne problemy z plikiem FRX

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem FRX nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami FRX:

  • plik FRX którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku FRX z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik FRX nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik