• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku FRR

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem FRR. Jeżeli chcesz otworzyć plik FRR, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku FRR

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Mandelbrot Explorer Fractal Region Settings Format J R Oakley

Co to jest plik FRR?

Plik ustawień stworzony przez program Mandelbrot Explorer, który umożliwia użytkownikom przeglądanie obrazów fraktali pochodzących z zestawów Mandelbrot i Julia. Zawiera parametry dla obszaru fraktalnego, w tym minimalne i maksymalne współrzędne X i Y oraz rozdzielczość obrazu.

Pliki FRR służą do przechowywania ustawień dla określonego poziomu powiększenia w obrazie fraktalnym. Są zapisywane za pomocą formatowania XML i można je przeglądać za pomocą dowolnego edytora tekstu.

Mandelbrot Explorer 2.5 i wcześniejsze wersje zapisują pliki ustawień obszarów fraktali z rozszerzeniem ".frr". Po wersji 2.5 pliki używają rozszerzenia .MXFR.

Jak otworzyć plik FRR?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku FRR jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi FRR z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem FRR którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik FRR

Inne problemy z plikiem FRR

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem FRR nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami FRR:

  • plik FRR którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku FRR z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik FRR nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić