• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku FRM

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem FRM. Jeżeli chcesz otworzyć plik FRM, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku FRM

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
MySQL Database Metadata Format MySQL

Co to jest plik FRM?

Zawiera informacje o formatowaniu lub strukturze bazy danych MySQL. Określa tabele przechowywane w bazie danych i definiuje pola i strukturę każdej tabeli.

Pliki FRM są zapisywane razem z plikiem .MYD, który zawiera faktyczne dane przechowywane w bazie danych. Oba pliki są konieczne, aby firma MySQL rozpoznała bazę danych. Jeśli baza danych MySQL wykorzystuje tabele MyISAM, jest używany i wymagany plik .MYI.

Jak otworzyć plik FRM?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku FRM jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi FRM z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem FRM którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik FRM

Inne problemy z plikiem FRM

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem FRM nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami FRM:

  • plik FRM którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku FRM z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik FRM nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik