• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku FRJ

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem FRJ. Jeżeli chcesz otworzyć plik FRJ, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku FRJ

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
FreeForm-J Project Format FreeForm-J

Co to jest plik FRJ?

Plik projektu utworzony przez FreeForm-J, edytor GUI utworzony w języku programowania Just BASIC. Zapewnia użytkownikowi formę i zawiera elementy interfejsu, takie jak tekst, przyciski, pola i pola kombi. Służy do kompilowania interfejsów front-end dla aplikacji Just BASIC.

FreeForm-J to prosty program BASIC zawierający plik .BAS i inne elementy pakowane. Musisz go skompilować i uruchomić w aplikacji Just BASIC w celu zaprojektowania formularzy i zapisywania plików FRJ.

Jak otworzyć plik FRJ?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku FRJ jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi FRJ z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem FRJ którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik FRJ

Inne problemy z plikiem FRJ

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem FRJ nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami FRJ:

  • plik FRJ którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku FRJ z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik FRJ nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik