• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku FRAMEWORK

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem FRAMEWORK. Jeżeli chcesz otworzyć plik FRAMEWORK, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku FRAMEWORK

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Apple Mac OS X Application Framework Format N/A

Co to jest plik FRAMEWORK?

Folder zawierający programy pomocnicze, biblioteki lub odniesienia do innych plików używanych przez program Mac OS X. Zazwyczaj znajduje się w folderze Contents / Frameworks w pakiecie aplikacji systemu Mac OS X.

Plik można otworzyć, klikając prawym przyciskiem myszy ikonę aplikacji i wybierając "Pokaż zawartość pakietu".

Jak otworzyć plik FRAMEWORK?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku FRAMEWORK jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi FRAMEWORK z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem FRAMEWORK którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik FRAMEWORK

Inne problemy z plikiem FRAMEWORK

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem FRAMEWORK nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami FRAMEWORK:

  • plik FRAMEWORK którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku FRAMEWORK z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik FRAMEWORK nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik