• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku FRAMES

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem FRAMES. Jeżeli chcesz otworzyć plik FRAMES, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku FRAMES

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
The Iconfactory XScope Frame Format The Iconfactory

Co to jest plik FRAMES?

Plik utworzony przez xScope, program służący do tworzenia makiet interfejsu użytkownika dla aplikacji mobilnych. Zapisuje zbiór ramek, które określają obszary w widoku interfejsu użytkownika. Pozwala projektantom zapisać lokalizacje wymiarowania i położenia elementów projektu.

Możesz zapisać pliki FRAMES, wybierając Frames & rarr. Zapisz ramki jako ... W programie xScope. Aby załadować ramki, wybierz ramki & rarr. Otwórz ramki ....

Jak otworzyć plik FRAMES?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku FRAMES jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi FRAMES z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem FRAMES którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik FRAMES

Inne problemy z plikiem FRAMES

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem FRAMES nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami FRAMES:

  • plik FRAMES którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku FRAMES z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik FRAMES nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik