• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku FPSX

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem FPSX. Jeżeli chcesz otworzyć plik FPSX, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku FPSX

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Symbian Firmware Flash Format Nokia

Co to jest plik FPSX?

Rozszerzenie pliku Firmware Format Nokia związane z systemem operacyjnym Symbian firmy Nokia. Często znalezione w telefonach Nokia, które uruchamiają system operacyjny Symbian.

Pliki FPSX są używane do migania oprogramowania sprzętowego na urządzeniach z systemem Symbian OS. Pod warunkiem, że format jest zasadniczo kontenerem FPSX, może zawierać wiele różnych rzeczy, począwszy od aplikacji zapisanych na karcie SD, informacji telefonicznych i innych.

Wspólną strukturą nazewnictwa dla pliku FPSX jest model_version-localization.Fpsx. Na przykład aktualny telefon Nokia N80 będzie miał nazwę pliku wyglądającą tak: n80_5.0719.0.2-prd_western_c00_cc.Fpsx.

Jak otworzyć plik FPSX?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku FPSX jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi FPSX z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem FPSX którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik FPSX

Inne problemy z plikiem FPSX

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem FPSX nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami FPSX:

  • plik FPSX którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku FPSX z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik FPSX nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik