• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku FPP

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem FPP. Jeżeli chcesz otworzyć plik FPP, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku FPP

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
FPS Creator Prefab Format N/A

Co to jest plik FPP?

Zawiera kod źródłowy napisany w Fortranie, starszy język programowania. Może być skompilowany w autonomiczny program przy użyciu kompilatora Fortran.

Większość plików kodu źródłowego Fortran używa rozszerzenia .F.

Jak otworzyć plik FPP?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku FPP jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi FPP z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem FPP którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik FPP

Inne problemy z plikiem FPP

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem FPP nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami FPP:

  • plik FPP którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku FPP z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik FPP nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik