• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku FPI

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem FPI. Jeżeli chcesz otworzyć plik FPI, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku FPI

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
FPS Creator Intelligence Script Format The Game Creators

Co to jest plik FPI?

Skrypt lub program utworzony przy użyciu programu FPS Creator, programu do tworzenia gier osób trzecich (FPS). Używany do tworzenia sztucznej inteligencji (AI) dla postaci w grze.

Pliki FPI są zapisywane w formacie tekstowym, który można przeglądać i edytować za pomocą edytora tekstu. Mogą być skompilowane do programu wykonywalnego za pomocą FPS Creator.

Jak otworzyć plik FPI?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku FPI jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi FPI z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem FPI którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik FPI

Inne problemy z plikiem FPI

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem FPI nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami FPI:

  • plik FPI którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku FPI z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik FPI nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik