• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku FPF

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem FPF. Jeżeli chcesz otworzyć plik FPF, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku FPF

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
IKEA Home Planner Format IKEA

Co to jest plik FPF?

Plan podłogi utworzony przy użyciu programu Home Planner firmy IKEA, programu do projektowania kuchni, biur i sypialni z meblami IKEA. Zawiera układ na zamówienie z meblami IKEA, które można umieścić w dowolnym miejscu pokoju. Może być oglądany w 3D z wielu kątów.

Pliki FPF mogą być zapisywane lokalnie, wybierając polecenie "Zapisz jako ..." z menu Plik. Można je zapisać na serwerze IKEA, wybierając "Zapisz w IKEA".

Jak otworzyć plik FPF?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku FPF jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi FPF z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem FPF którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik FPF

Inne problemy z plikiem FPF

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem FPF nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami FPF:

  • plik FPF którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku FPF z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik FPF nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik