• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku FPE

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem FPE. Jeżeli chcesz otworzyć plik FPE, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku FPE

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
FPS Creator Entity Format The Game Creators

Co to jest plik FPE?

Plik używany przez program FPS Creator, program służący do tworzenia gier FPS (First Person Shooter). Zawiera właściwości tekstu do wyświetlania obiektu w grze, takie jak jego opis, geometria, efekty świetlne, nazwa modelu i nazwa pliku tekstur. Używany z innymi plikami do pakowania modelu gry.

Jak otworzyć plik FPE?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku FPE jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi FPE z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem FPE którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik FPE

Inne problemy z plikiem FPE

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem FPE nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami FPE:

  • plik FPE którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku FPE z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik FPE nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik