• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku FPD

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem FPD. Jeżeli chcesz otworzyć plik FPD, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku FPD

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
MicroSim PCBoard External ASCII Footprint Definition Format Front Panel Express

Co to jest plik FPD?

Plik projektu CAD utworzony przez Front Panel Designer, program do projektowania paneli fizycznych dla głośników, radia i innych urządzeń. Zapisuje pomiary i specyfikacje projektu i obejmuje materiały, kolor i wykończenie.

Kiedy projektant panelu przedniego zostanie ukończony, możesz nadać projekt Frontowi Panelu Ekspresowego, który producenci i dostarczają otrzymany produkt z powrotem do Ciebie.

Jak otworzyć plik FPD?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku FPD jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi FPD z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem FPD którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik FPD

Inne problemy z plikiem FPD

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem FPD nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami FPD:

  • plik FPD którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku FPD z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik FPD nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik